Πρόσκληση γονέων και κηδεμόνων σε συζήτηση σχετικά με την προετοιμασία των παιδιών για τις εξετάσεις

Αγαπητοί Γονείς – Κηδεμόνες,

με χαρά σας προσκαλούμε στο σχολείο μας τη Δευτέρα 30/5/2022 και ώρα 12:30 – 14:00 (στην αίθουσα εκδηλώσεων), για να συζητήσουμε τον τρόπο με τον οποίο μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά μας στην προετοιμασία τους για τις επερχόμενες ενδοσχολικές εξετάσεις. Στη συνάντηση θα παρευρίσκεται και η ψυχολόγος του σχολείου μας κ. Σοφιανοπούλου, για να απαντήσει σε ερωτήματα και απορίες σας.

ΠΡΟΣΟΧΗ

Η ΧΡΗΣΗ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗΣ ΜΑΣΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ

Ο Διευθυντής                                                                                                Οι υπεύθυνες καθηγήτριες

Νικήτας Κων. Μάγκουρας                                                                           Καραμπιάλη Ι.                Κομνηνού Θ.